Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Answear.comO firmie

  • Aleja Pokoju 18, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii B2C i B2B w kanale online i offline poprzez kampanie crosspromocyjne,

  • mające na celu wzmocnienie wizerunku marki i pozyskanie nowych klientów

  • Współpraca i pozyskiwanie partnerów zewnętrznych do działań crosspromocyjnych

  • Obsługa systemów kafeteryjnych

  • Aktywacje sprzedażowe w kanałach tradycyjnych – sms, direct marketing

  • Tworzenie i prowadzenie samodzielnych projektów marketingowych

  • Tworzenie materiałów wizerunkowych we współpracy z poszczególnymi osobami

  • z działu graficznego i sprzedażowego

  • Współtworzenie drobnych materiałów ATL i BTL (ulotki i inne)

  • Koordynacja powstawania stron tematycznych informujących o projektach specjalnych lub współpracach

Nasze wymagania

  • Poszukujemy dynamicznej osoby, która:

  • Posiada minimum 2 lata doświadczenia w marketingu

  • Posiada praktyczną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, kanałów komunikacji i wykorzystywanych narzędzi

  • Posiada praktyczną znajomość branży fashion

  • Ma „lekkie pióro” gwarantujące tworzenie ciekawych materiałów marketingowych

  • Jest samodzielna, bardzo dobrze zorganizowana i bierze odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się w środowisku biznesowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • kreatywna atmosfera

  • wsparcie zgranego zespołu

  • praca dla kilku rynków

Answear.com

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu marketingu!

Przewiń do profilu firmy