Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Predictive SolutionsO firmie

  • Racławicka 58, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Predictive Solutions

Racławicka 58

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami w mediach społecznościowych,

  • tworzenie treści do mediów społecznościowych w języku polskim i angielskim,

  • współpraca przy przygotowaniu strategii komunikacji,

  • przygotowywanie ebiuletynu,

  • opracowywanie materiałów marketingowych,

  • wsparcie aktywności realizowanych przez dział marketingu,

  • sporządzanie raportów z działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza i kompetencje w obszarze mediów społecznościowych, między innymi: Linkedin, Facebook, Twitter, Youtube,

  • sprawne posługiwanie się językiem polskim i lekkie pióro,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • mile widziana kreatywność w obszarze graficznym,

  • podstawowa znajomość narzędzi reklamowych Facebook Ads, Linkedin Ads,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole,

  • stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska), renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających: CV ze zdjęciem, oczekiwań dotyczących poziomu wynagrodzenia oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.