Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

LED Labs Sp. z o.o.

  • Biskupińska 23d, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biskupińska 23d

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu graficznego przy tworzeniu rysunków wektorowych na wstępnym etapie projektowania materiałów POS,

  • współpraca przy tworzeniu kalendarza działań marketingowych,

  • samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych,

  • przygotowanie analiz oraz sporządzanie raportów,

  • praca przy kampaniach promocyjnych i event marketingu,

  • tworzenie narzędzi marketingowych.

Nasze wymagania

  • znajomość programu CorelDRAW,

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel i PowerPoint,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność prowadzenia projektów

  • nastawienie na rozwój w obszarze marketingu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnie działającej w sektorze B2B,

  • znajomość branży oświetlenia LED, branży wnętrzarskiej lub budowlanej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • pracę w rozwijającej się firmie z marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez bogaty pakiet szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy