Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

TCM Brand Sp. z o.o.

  • Winnicka 52, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Winnicka 52

Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do zespołu marketingowego, która pomoże nam dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców oraz pomoże w utrzymaniu ciepłych relacji z dotychczasowymi klientami.

Jako firma wierzymy, że każdy z nas powinien pracować w tym, w czym się czuje najlepiej. Wtedy praca przestaje być ciężka i zaczyna się robić ciekawa!

Dlatego też zakres twoich obowiązków może stale ewoluować i dopasowywać się do ciebie.

Powyższy opis jest dla nas pozycją wyjściową, którą z pełną swobodą możesz rozszerzać na inne zagadnienia.

Nasze wymagania

Nie musisz być specjalistą aby dołączyć do naszego zespołu. Liczy się dla nas przede wszystkim kreatywność, otwarta głowa, chęć nauki i współpracy.

Daj nam znać, które z poniższych wytycznych nie są dla ciebie problemem.

-> Content marketing

Chcemy abyś tworzył treści postów, e-maili czy też na strony i materiały reklamowe

-> E-mail marketing

Chcemy ulepszać nasze strategie i bardziej personalizować treści aby zwiększyć CTR i wartość koszyka

-> Facebook

Tworzymy wiele fanpage’ów i grup. Chcemy tworzyć treści, które zdobywają lajki i udostępnienia.

-> Dobrego poczucia estetyki, designu

Chcemy, aby to co robimy było piękne, czytelne i praktyczne.

Oczywiście jak w czymś nie czujesz się silna/y to nic straconego. Napisz do nas a na pewno znajdziemy wspólny język. Szkolenie z wyżej wymienionych aspektów jest jak najbardziej możliwe!

To oferujemy

Przede wszystkim szansa na rozwój

Jako firma technologiczna rozwijamy się w wielu kierunkach. Pozwala nam to podejmować nowe wyzwania i projekty. Zapewniamy rozwój w kierunku w którym będziesz się czuć dobrze. Zależy nam na tym, abyś w pełni wykorzystywał/a swój potencjał.

Pozytywna i ciepła atmosfera

Pracujemy w nurcie firm turkusowych co pozwala nam cieszyć się większą odpowiedzialnością a mniejszym nadzorem. Dzięki temu masz realny wpływ na budowanie naszej firmy. Dodatkowo wierzymy, że w dobrej atmosferze i przy smacznej kawie pracuje się najlepiej!

Stabilne zatrudnienie

Po okresie próbnym podpisujemy umowę o pracę. Zależy nam abyś czuł się z nami pewnie!

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Cześć wszystkim zainteresowanym!

Jesteśmy niewielkim, kilkunastoosobowym zespołem młodych i ambitnych ludzi, który tworzą razem wyjątkową firmę działającą na rynku eCommerce oraz na rynku eLearning.

Marketing jest bardzo bliski naszym sercom. Wierzymy, że dobrze wykonany może edukować i służyć naszym klientom w ich rozwoju.

Naszym głównym działaniem jest sklep internetowy TCMsklep.pl gdzie oferujemy terapeutom i pacjentom szeroki wybór asortymentu do praktyk medycyny naturalnej.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy o medycynie holistycznej oraz o naturalnych sposobach dbania o zdrowie.

Dlatego tworzymy kilka projektów, z których jesteśmy dumni:

TCMsklep.pl

Jest to nasza główna działalność. Zaopatrujemy terapeutów, pacjentów i pasjonatów zdrowia.

Holiapp.me

Poprzez współpracę z genialnymi terapeutami/ wykładowcami tworzymy wyjątkowe e-kursy i webinary.

TCMblog.pl

Blog dla terapeutów Medycyny Chińskiej, fizjoterapeutów i wszystkich pasjonatów wschodu.

Tworzymy też wiele innych projektów, z którymi polecamy się zapoznać. Są to strony takie jak MycoMedica.pl, GrzybyChinskie.pl, wydawnictwo książek Holi oraz kanał Holiapp na YouTube, na którym to będziemy coraz więcej pracować.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Nasza firma znajduje się w Krakowie przy ulicy Winnickiej 52. Pamiętaj o tym aplikując - dojazd do biura jest obowiązkowy. Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć coś wyjątkowego!

Aplikowanie

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać za pomocą przycisku aplikowania - dopisując w tytule „Wyjątkowy design! Imię Nazwisko".