Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Comarch SA

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Twój zakres obowiązków

Jesteś kreatywny, śledzisz najnowsze trendy marketingowe i lubisz dynamiczne tempo pracy?

Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do naszych zespołów marketingowych, poszukujemy wszechstronnych osób o równym stopniu doświadczenia zawodowego.

Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. opracowywanie oraz wdrażanie kampanii, tworzenie treści internetowych, analiza podjętych działań oraz współpraca z działem sprzedaży.

Brzmi interesująco? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

• Opracowywanie kampanii w oparciu o marketing automation

• Tworzenie i konfiguracja kampanii w systemie marketing automation

• Wdrażanie elementów kampanii marketingowych

• Obsługa zapytań generowanych w systemach CRM i marketing Automation

• Współpraca z działem sprzedaży oraz z content marketerem/grafikiem/animatorem

• Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie: w prowadzeniu oficjalnych profili produktowych w social media (np. Linkedin, Facebook, Instagram)

  • Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z marketing automation

  • Znajomość narzędzi CRM i do wspomagania automatyzacji działań marketingowych

  • Aktywne zainteresowanie marketingiem i komunikacją

  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym

  • Umiejętność sprawnego odnajdywania informacji w Internecie

  • "Lekkie pióro"

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość Google Analytics i Google Search Console

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

  • Praca w trybie hybrydowym