Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

IT Vision Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kreowaniu i realizacji strategii marketingowej

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań (Microsoft, Oracle, QBS Group, Hatteland i in.)

  • Przegląd nowości z rynku

  • Tworzenie i redagowanie tekstów

  • Prowadzenie komunikacji: strony www, LI, FB

  • Przygotowanie i prowadzenie kampanii: Google, LI, FB

  • Tworzenie kontentu: publikacje na stronach internetowych i w social media

  • Tworzenie materiałów graficznych: grafiki na social media, infografiki, filmy, webinary

  • Współpraca z kierownictwem i raportowanie do CEO

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania tekstów po polsku i angielsku

  • Biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej C1)

  • Samodzielność i umiejętność organizacji swojej pracy

  • Zaangażowanie i inicjatywa

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w social media

  • Znajomość Google Analytics i Google Ads

  • Mile widziane: umiejętność tworzenia grafik, prezentacji i montażu krótkich filmów

  • Mile widziane: doświadczenie w branży IT lub consultingu

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko; duży wpływ na politykę marketingową,

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i współpracę z najlepszymi dostawcami IT

  • Interesujące projekty

  • Współpracę z partnerami z wielu krajów

  • Uczestnictwo w zagranicznych konferencjach branżowych

  • Przyjazną atmosferę

  • Dobre warunki pracy i płacy,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Rozwój, szkolenia

  • Multisport

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (do wyboru)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

IT Vision - dostawca najnowocześniejszego oprogramowania dla firm (ERP/CloudERP, CRM, BI, AI) – Microsoft Gold Partner, Oracle Netsuite Solution Provider. 20 lat doświadczeń, >300 projektów w 17 krajach. Eksperci w zakresie rozwiązań dla firm produkcyjnych, usługowych i dystrybucyjnych.

Przewiń do profilu firmy