Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Predictive Solutions

  • Racławicka 58, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Racławicka 58

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami w mediach społecznościowych

  • tworzenie treści do mediów społecznościowych w języku polskim i angielskim

  • współpraca przy przygotowaniu strategii komunikacji

  • przygotowywanie ebiuletynu

  • opracowywanie materiałów marketingowych

  • wsparcie aktywności realizowanych przez dział marketingu

  • sporządzanie raportów z działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (minimum licencjat)

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza i kompetencje w obszarze mediów społecznościowych, między innymi: Linkedin, Facebook, Youtube

  • sprawne posługiwanie się językiem polskim

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • podstawowa znajomość narzędzi reklamowych Facebook Ads, LinkedIn Ads

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w pięcioosobowym zespole marketingu

  • umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym

  • zestaw benefitów – pakiet zdrowotny, ubezpieczeniowy, język angielski, bezpłatny parking

  • atrakcyjne wynagrodzenie z kwartalnym systemem premiowania

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach zewnętrznych szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska), renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni do pracy w Krakowie pracownika na stanowisko: Specjalista ds. marketingu.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających: CV ze zdjęciem, oczekiwań dotyczących poziomu wynagrodzenia oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.