Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu

SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i nadzorowanie wszelkich działań marketingowych w firmie
  • Tworzenie przekazu i prowadzenie działań marketingowych dla nowych osiedli działek
  • Planowanie i monitoring prowadzonych kampanii leadowych przez zewnętrzne agencje
  • Opracowywanie i realizowanie strategii i planów marketingowych
  • Budowanie korzystnego wizerunku firmy
  • Zlecanie i nadzorowanie wszelkich projektów graficznych związanych z firmowym key visual
  • Tworzenie materiałów reklamowych we współpracy z wykonawcami zewnętrznymi, w tym aktualizacja i rozbudowa stron www oraz landingów
  • Aktywna współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Tworzenie budżetów dla przygotowania materiałów BTL
  • Wykonywanie pomiarów wyników różnych działań promocyjnych oraz ocena ich efektywności

Nasze wymagania

  • Poczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy oraz dokumentów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność poruszania się w systemach CMS, email marketing, dokumentach Google
  • Podstawowa znajomość narzędzi Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads
  • Umiejętność redagowania tekstów
  • Znajomość mechanizmów sprzedażowych
  • Znajomość rynku podwykonawców (agencje reklamowe, drukarnie)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Podstawowa znajomość Photoshop lub podobnych narzędzi
  • Kreatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, uczciwość

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w jednej z najbardziej dochodowych branż (nieruchomości)
  • Pracę w dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (k. Kina Kijów)
  • Po 1,5 latach możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Świetną atmosferę w młodym zespole specjalistów
  • Pełne wsparcie przy realizacji swoich pomysłów
  • Telefon i laptop do własnej dyspozycji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej (po 1,5 roku)
  • rodzinna atmosfera

SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNA

PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM 1 000 DZIAŁEK W OFERCIE, WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy

Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem ponad 1 000 działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań i dające satysfakcję z pracy zadania. Dowiedz się więcej o firmie na stronach www.osadadziwnowek.pl/1, www.enkaladziwnowek.pl/1, www.grunttozysk.pl, www.mielnomarina.pl/1, www.dzialkanadmorzem.pl

Specjalista ds. Marketingu, Kraków