Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Wydawnictwo eSPe

Janusza Meissnera 20

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii promocyjnej Wydawnictwa i jej realizacja.

  • Tworzenie i realizacja planów promocyjnych dla poszczególnych tytułów, serii czy działów publikacji.

  • Promocja w mediach i organizacja wydarzeń medialnych.

  • Organizacja udziału Wydawnictwa w targach, kiermaszach i konferencjach.

  • Dbanie o kształt graficzny i słowny wszelkich materiałów promocyjnych Wydawnictwa.

  • Tworzenie planów i organizacja promocji sprzedaży.

  • Troska o zewnętrzny wizerunek wydawnictwa.

  • Analiza skuteczności prowadzonych działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zdolności organizacyjne,

  • umiejętność pracy w programach graficznych,

  • zdolność do myślenia twórczego i nieszablonowego,

  • bardzo dobra znajomość rynku książki,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • przyjazna atmosfera w małym, ale prężnie działającym wydawnictwie,

  • wynagrodzenie obejmujące część podstawową oraz premię

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Wydawnictwo eSPe to wydawnictwo Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów, działające na rynku od 2000 roku. Publikujemy książki o tematyce religijnej, psychologicznej i historycznej, jak również poradniki, powieści i książki dla dzieci. Współpracujemy zarówno z dużymi hurtowniami, jak i księgarniami detalicznymi. Prowadzimy również sprzedaż przez własną księgarnię internetową boskieksiążki.pl

Przewiń do profilu firmy