Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

TiA Sp. z o.o.

  • Rzeczna 8, Krowodrza, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rzeczna 8

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja katalogów, ofert, dokumentów wewnętrznych

  • działania związane z marketingiem online zgodnie z przyjętymi standardami i wytycznymi firmy

  • tworzenie artykułów i treści branżowych

  • uzupełnianie treści stron internetowych oraz pozycjonowanie poprzez treści

  • prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, YT) we współpracy z agencją

  • przygotowywanie udziału firmy w imprezach targowych (projekty stoiska, reklama, zaproszenia i inne działania promocyjne)

  • wsparcie działu marketingu w graficznych aspektach tj. tworzenie ulotek, plakatów itp.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi programów z pakietu Office

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysokie kompetencje interpersonalne

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social media

  • znajomość tworzenia stron internetowych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych (pakiet ADOBE)

  • doświadczenia z obszaru marketingu, np. projekty medialne, digitalowe, PR

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie

  • możliwość nabycia cennych doświadczeń w zakresie różnych działań marketingowych

  • praca w biurze ( pn. – pt. 8:00-16:00 )

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie marketingu internetowego

  • miła i przyjazna atmosfera w zgranym młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

TiA Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku od 2001 roku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz instalacji sanitarnych doskonale wiemy, czego potrzebuje nasz klient. Produkując akcesoria niezbędne do instalacji podłogówki, hydrauliki, czy sufitów grzewczo-chłodzących, ciągle udoskonalamy oraz dostosowujemy je pod potrzeby rynku.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.