Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działów, produktowego i graficznego, przy aktualizowaniu oznaczeń produktowych, numerów partii, naklejek znamionowych i innych,

  • współpraca przy tworzeniu cenników, kart katalogowych, prezentacji marketingowych,

  • samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych,

  • praca przy kampaniach promocyjnych i trade marketingu.

Nasze wymagania

  • znajomość programu CorelDRAW – warunek konieczny,

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • nastawienie na rozwój w obszarze marketingu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • znajomość branży oświetlenia LED, branży wnętrzarskiej lub budowlanej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i profesjonalnym zespole,

  • pracę w rozwijającej się firmie z marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach,

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez bogaty pakiet szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy