Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

BT EVENTS INCENTIVE

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej i reklamowej,

  • Czynny udział w kreowaniu polityki sprzedażowej,

  • Generowanie treści oraz zarządzanie portalami społecznościowymi: Linked In, Facebook,

  • Opieka nad stronami internetowymi,

  • Tworzenie treści do komunikacji z klientami (Newsletter),

  • Koordynowanie kampanii prowadzonych przez firmy zewnętrzne (pozycjonowanie, Google Ads),

  • Raportowanie i rozliczanie działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe,

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze marketingu ,

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów na potrzeby działań marketingowych i reklamowych,

  • Duża kreatywność,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i programów graficznych,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Znajomość takich narzędzie jak: WordPress, Freshmail, Google Analytics, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie, z możliwością rozwoju,

  • Realizację ciekawych projektów,

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Pracę w prężnym, młodym zespole,

  • Możliwość wyjazdów na międzynarodowe targi.

O nas

BT GROUP to firma skupiająca dwie marki: Biuro Podróży Bison Tours oraz Agencję BT Events Incentive.

Jest profesjonalnym organizatorem wydarzeń firmowych. Od 10 lat z sukcesem tworzymy przestrzeń dla spotkań różnych biznesów. Tworzymy eventy i wyjazdy incentive, dzięki którym realizujemy cele postawione przed nami przez naszych klientów.

Organizowane przez nas wydarzenia są traktowane jako skuteczne narzędzie event marketingu. Dążymy do tego, by nasi partnerzy, którzy zamówili u nas wyjazd czy event, otrzymali nie tylko wydarzenie, lecz przede wszystkim sprecyzowaną korzyść dla swojego biznesu. Każdą z naszych realizacji ściśle programujemy, by wywiązać się z postawionego przed nami zadania, takiego jak, między innymi, motywowanie do sprzedaży, integracja zespołu, umacnianie bądź budowanie relacji.

Więcej o nas: www.btevents.pl

BISON TOURS

Biuro Podróży Bison Tours specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych pedagogów, rodziców i przede wszystkim dzieci. Z należytą starannością zrealizowaliśmy dziesiątki wyjazdów dla grup dorosłych. Mamy przyjemność i wieloletnie doświadczenie współpracy z urzędami, uniwersytetami III wieku, radami miast oraz dyrekcjami.

Więcej o nas: www.bisontours.pl