Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Moltton

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowania elementów graficznych (banery, e-podpisy, posty w mediach społecznościowych, broszury) na potrzeby premier nowych produktów, kampanii marketingowych i komunikacji medialnej

  • Koordynacja tworzenia materiałów marketingowych na różne rynki (koordynowanie tłumaczeń tekstów oraz materiałów graficznych)

  • Koordynacja wdrażania materiałów z zespołem ds. digital marketingu, za pośrednictwem platform internetowych - portale pracy, strony internetowe, social media itp.

  • Aktualizacja zasobów, zdjęć, grafik i obrazów na platformie Bynder

  • Zarządzanie projektami związanymi z międzynarodowymi targami branżowymi, wystawami, wydarzeniami dla klientów i wizytami w fabrykach

  • Zarządzanie materiałami demonstracyjnymi, poprzez koordynacje wysyłek z lokalizacjami i datami wystaw

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość obsługi programów graficznych (Adobe, Photoshop, InDesign)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • 2 - 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy własnej i orientacja na cel

  • Zdolność do jednoczesnego prowadzenia wielu projektów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej nastawionej na rozwój

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy hybrydowej (z dużą przewagą pracy zdalnej)

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy