Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

BRAMIDAN S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacja treści na potrzeby działu marketingu.

  • Przygotowywanie treści marketingowych na potrzeby działu Aftersales (np. email marketing)

  • Prowadzenie sekcji „News” w serwisie www oraz kanałach informacyjnych w mediach społecznościowych

  • Tworzenie materiałów promocyjnych w celu budowania świadomości marki oraz promocji produktów (np. case studies)

  • Współpraca z zespołem handlowym w zakresie tworzenia i aktualizowania narzędzi sprzedażowych (głównie online) oraz materiałów reklamowych

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w zakresie bieżących działań marketingowych grupy Bramidan (kampanie reklamowe, targi, eventy, itp.)

Nasze wymagania

  • Łatwość formułowania myśli, pozwalająca na tworzenie angażujących treści

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie) – warunek konieczny

  • Pomysłowość, kreatywność oraz umiejętność komunikowania się na różnych poziomach w organizacji

  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie z solidną pozycją na rynku

  • Realne możliwości rozwoju w ramach międzynarodowej grupy Bramidan

  • Pracę w firmie mającej realny wpływ na zagadnienia z zakresu ekologii, ochrony środowiska

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie wykorzystującej najnowsze trendy z zakresu szeroko rozumianego marketingu

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu

Jesteśmy duńską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie. Od ponad 40 lat projektujemy i produkujemy maszyny do prasowania odpadów kartonowych, plastikowych i innych surowców wtórnych.

Nasze urządzenia są używane praktycznie w każdej branży a dzięki nim, recykling opakowań w przedsiębiorstwach jest sprawny, efektywny i ekologiczny. Jesteśmy również zaangażowani w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych przez ONZ.

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?

Przewiń do profilu firmy