Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

ITA TOOLS SP. Z O.O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii marketingowych w Internecie oraz kanałach tradycyjnych;

  • Wsparcie w przygotowywaniu akcji promocyjnych, eventów i targów międzynarodowych, ważnych wydarzeń w dziele eksportu;

  • Pisanie i redagowanie tekstów na potrzeby działu eksportu;

  • Obsługa profili firmy w social mediach oraz na portalach branżowych;

  • Monitorowanie rynku i analiza zachowań konsumentów i działań konkurencji;

  • Współpraca z grafikami w celu realizacji działań marketingowych;

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywizację sprzedaży oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie i marketing/PR/reklama);

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Entuzjazm, elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, solidność i zdyscyplinowanie;

  • Doświadczenie w branży narzędziowej mile widziane;

  • Umiejętność podejmowania własnych inicjatyw i zaangażowanie w realizowane działania;

  • Doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych z odpowiedzialnością za kilka krajów będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie;

  • Umowę o pracę;

  • Pakiet szkoleń wprowadzających;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • Język angielski — bezpłatne lekcje w biurze;

  • Praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze;

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych;

  • Dofinansowanie opieki medycznej lub karty Multisport (po okresie próbnym).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma ITA Tools sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów. Poszukujemy osób chętnych do nauki, nie bojących się nowych wyzwań i zmotywowanych do pracy. Zależy nam na kandydatach którzy budując z firmą partnerskie relacje zostaną z nami na dłużej.

Przewiń do profilu firmy