Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Barel Poland Sp. z o.o

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i planowanie postów na Facebooku/Instagramie

  • Moderowanie forów internetowych

  • Tworzenie prezentacji i planowanie działań promocyjnych

  • Wsparcie przy współpracach i testach influencerskich

  • Udostępnianie relacji na FB i IG

  • Przygotowywanie harmonogramu publikacji w SoMe

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku Specjalista ds. Marketingu

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social mediami

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

  • Znajomość podstaw SEO, SEM i poprawnego tworzenia contentu

  • Mile widziana znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w naszym biurze przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

  • Przyjazną atmosferę w firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon

  • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji!

  • Prywatna opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Misją naszej marki jest dążenie do doskonałości w zakresie mikroelektromobilności i stanie się liderem na rynku.

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności są pojazdy elektryczne takie jak hulajnogi czy rowery, produkty które jeszcze nie mają swojej historii ale my mamy ambicje by ją tworzyć! Dobro naszej planety jest jedną z głównych idei naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy