Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii marketingowych i strategii PR naszych marek

  • inicjowanie i wdrażanie aktywności zmierzających do realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych - duża koncentracja na marketingu internetowym

  • nadzór nad brandingiem i komunikacją marki - dbanie o spójność w przekazie marketingowym

  • redagowanie tekstów popularno-naukowych oraz content marketing (strona www, blog, newsletter)

  • koordynacja kampanii internetowych (SEO, SEM, Google AdWords, Google Analitics, kampanie w mediach społecznościowych)

  • opieka nad stronami www należącymi do JCI (www.jci.pl, www.przedszkolejci.pl, www.cbkjci.pl)

  • prowadzenie profili społecznościowych firmy i jej marek na LinkedIn i Facebook

  • wsparcie przy tworzeniu materiałów reklamowych

  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami np. grafikiem, dostawcami gadżetów reklamowych, drukarniami itp.

  • organizacja eventów firmowych

Nasze wymagania

  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w marketingu, w tym w szczególności w obszarze marketingu internetowego (doświadczenie w marketingu w firmie działającej w obszarze life science będzie dodatkowym atutem)

  • wyższego wykształcenia: mile widziani absolwenci kierunków związanych z marketingiem internetowym, komunikacją lub life science

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • znajomości obsługi portali społecznościowych w szczególności LinkedIn i Facebook

  • lekkiego pióra i nienagannej ortografii

  • wysokich zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole

  • znajomość obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w innowacyjnym środowisku life science, w firmie o ugruntowanej pozycji z bogatą i unikalną ofertą

  • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Jesteśmy uniwersytecką spółką zarządzającą Life Science Parkiem oraz oferującą bogaty zestaw usług dla przedsiębiorców rozwijających nauki przyrodnicze. W ofercie JCI znajduje się m.in. szeroki zakres usług badań kontraktowych. Spółka posiada szereg własnych laboratoriów, w których realizuje usługi badawcze dla największych firm z sektora farmaceutycznego i kosmetycznego w Polsce.

Więcej informacji na: www.jci.pl

Przewiń do profilu firmy