Specjalista ds. Marketingu

ista Polska Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych, wspierających działania sprzedażowe, promocyjne i wizerunkowe firmy

  • Opracowanie i przygotowanie materiałów marketingowych – samodzielnie lub we współpracy z agencjami reklamowymi

  • Odpowiedzialność za współtworzenie i realizację budżetu

  • Wspieranie projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów lub opieką powdrożeniową

  • Przygotowanie raportów i analiza efektywności działań marketingowych

  • Badanie i analiza rynku

  • Przygotowywanie treści ich aktualizacja na stronie internetowej oraz w social media

  • Współpraca z zarządem, sprzedażą, zespołem produktowym oraz zewnętrznymi agencjami

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość trendów marketingowych (offline i online)

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb marketingowych organizacji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność tworzenia prezentacji, pisania i redagowania tekstów tzw. ,,lekkie pióro”

  • Wysokie poczucie estetyki

  • Znajomość narzędzi e-marketingowych

  • Orientacja w zagadnieniach związanych z ochroną środowiska, transformacją cyfrową, IoT i innowacją społeczną

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO

To oferujemy

  • Współpraca w formie B2B lub jeśli wolisz na podstawie umowy o pracę

  • Wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy

  • Interesujące projekty i fascynujące wyzwania

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Przewiń do profilu firmy