Ta oferta pracy jest nieaktualna od 660 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2016-11-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com to sklep multibrandowy posiadający w swojej ofercie ponad 300 marek z całego świata. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, zapraszamy do współpracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Tworzenie, koordynacja i przeprowadzenie samodzielnych projektów
    • Pozyskiwanie Partnerów do działań crosspromocyjnych
    • Budowanie relacji z Partnerami biznesowymi
    • Research i kosztorysowanie projektów
    • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań
    • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektów
    • Tworzenie podsumowań i analiz
    • Współpraca z pozostałymi działami

    WYMAGANIA:

    • Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Partnerami biznesowymi
    • Rozumienie zintegrowanych strategii komunikacji z zakresu digital
    • Dobra znajomość digital marketingu i trendów związanych z nowymi mediami
    • Myślenie biznesowe, pracowitość i zaangażowanie
    • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Brak wstrętu do Excela i PowerPointa
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
    • Duże poczucie estetyki
    • Czytanie książek mile widziane

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej szybko rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość szybkiego rozwoju
    • Codzienne dyskusje o modzie i designie
    • Pracę w młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport
    • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
    • Niezbędna narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy itd.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.