Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Marketingu

Talent IN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Talent IN to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Naszym Klientem, jest szybko rozwijająca się firma, która kreuje trendy na polskim rynku. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój.

Obecnie, aby wzmocnić zespół marketingu, poszukujemy osoby, samodzielnej z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i umiejętnością współpracy w zespole. Profesjonalnego specjalisty ds. marketingu, który będzie potrafił wykorzystywać nowoczesne narzędzia marketingowe.

Główne zadania :

  • Planowanie, organizowanie i realizowanie kampanii promocyjnych,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych BTL i DTP,
  • Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów,
  • Prowadzenie działania zwiększające rozpoznawalność marki,
  • Tworzenie koncepcji eventów i ich realizacja,
  • Zarządzanie realizacją projektów marketingowych i powierzonym budżetem,
  • Współpraca z dostawcami i agencjami zewnętrznymi,

Szukamy osoby, która posiada:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży marketingowej,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Kreatywność i myślenie poza schematami,
  • Wiedza o aktualnych trendach marketingowych,
  • Komunikatywność, proaktywność,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Pomysłowość, wyobraźnia i poczucie estetyki,
  • Rozumienie i swoboda poruszania się w świecie digital,
  • Znajomość świata tradycyjnych i nowych mediów,
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego.
2 - 4 lat

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej organizacji,
  • Możliwość realnego wpływu na kierunki działań marketingowych,
  • Stały rozwój własnych kompetencji oraz możliwość realizacji nieszablonowych pomysłów,
  • Pracę w doświadczonym i nastawionym na współpracę zespole,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Ogłoszenie archiwalne