Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

OŚRODEK MEDYCZNY "OSTEOMED" S.C.MIROSŁAW SZLACHCIC,EWA SZLACHCICO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Grupą Medyczną Medistica Medical Group. Specjalisujemy się w zakresie m.in.:

  • dermatologii oraz medycyny estetycznej
  • kosmetologii
  • laseroterapii
  • ginekologii oraz ginekologii estetycznej

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy wdrażaniu działań marketingowych zgodnie ze strategią marketingową i komunikacyjną firmy dla poszczególnych marek.
  • Wsparcie przy realizacji kampanii marketingowych.
  • Zarządzanie treścią na stronach internetowych marek.
  • Koordynowanie i rozwój wysyłki newslettera i mailingów.
  • Redagowanie treści marketingowych do druków oraz na stronę www (z uwzględnieniem optymalizacji pod SEO).
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych form promocji marek.
  • Mierzenie efektywności działań marketingowych.
  • Monitoring mediów i konkurencji oraz analiza trendów.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w dziale marketingu.
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w przygotowywaniu i koordynacji kampanii marketingowych.
  • Znajomość obszarów marketingowych, takich jak: video marketing, content marketing, copywriting, social media, influencer marketing, e-mail marketing.
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie min. B2.
  • Lekkie pióro, tworzenie angażujących treści i umiejętność redakcji tekstów pod SEO.
  • Umiejętność obsługi paneli administracyjnych stron internetowych (Wordpress).
  • Znajomości aktualnych trendów w marketingu.
  • Dobra znajomość optymalizacji treści w CMS pod SEO.
  • Umiejętność analizowania danych z Google Analytics.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu planów mediowych.
  • Umiejętność przygotowywania i wdrażania lejków sprzedażowych.
  • Znajomość takich narzędzi, jak: Brand24, Canva, Sotrender, programów do wysyłki mailingów czy newsletterów.

Co oferujemy?

  • Budżet rozwojowy do wykorzystania na szkolenia, konferencje, warsztaty, sprzęt.
  • Współpracę w zaangażowanym zespole i bezpośrednie wsparcie zarządu spółki w działaniach (tak, zależy nam na rozwoju marketingu : )
  • Nowoczesne i komfortowe biuro .
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Premie sprzedażowe.
  • Mocno rabatowane zabiegi medyczne oferowane przez nasze placówki.

Ogłoszenie archiwalne