Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

VIRTUS STUDIOO firmie

  • Wrzesińska 6/10
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

VIRTUS STUDIO

Wrzesińska 6/10

Kraków

Agencja eventowa Virtus Studio - z siedzibą w Krakowie, specjalizująca się w organizacji konferencji, targów, eventów dla branży architektonicznej poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Jesteś osobą kreatywną ? Masz lekkie pióro i tworzysz ciekawe i angażujące treści? Dołącz do nas!

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie, wdrażanie i monitorowanie działania marketingowe w firmie
  • Zarządzanie stroną WWW (Wordpress)
  • Budowanie i aktywizowanie społeczności wokół marki
  • Zarządzanie komunikacją poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Tworzenie strategii kampanii marketingowych zgodnie z najnowszymi trendami reklamowymi i marketingowymi
  • Tworzenie i monitorowanie reklam Facebook Ads
  • Wspieranie działu sprzedaży
  • Tworzenie grafik do social mediów i plików do druku
  • Obsługa techniczna webinarium na platformie Clickmeeting

 Wymagania:

  • Umiejętności strategicznego myślenia, tworzenia i realizacji strategii marketingowych,
  • Znajomość programów graficznych typu Canva, znajomość środowiska WordPress.
  • Znajomość narzędzia Facebook Ads
  • Obsługa techniczna Clickmeeting
  • Samodzielne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Podstawowa umiejętność obróbki filmów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Warunki pracy zapewniające jednocześnie autonomię i wsparcie – w zależności od sytuacji i potrzeb,
  • Przynależność do miejsca, w którym ciągle dzieje się „coś ciekawego”.
  • Serdeczną atmosferę w zespole nastawionym równie mocno na cel jak i na drugiego człowieka,
  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne