Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Statlook to wiodące na rynku oprogramowanie przeznaczone do zarządzania zasobami informatycznymi firm, które służy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, kontroli legalności zainstalowanych programów, wsparcia usług pomocy technicznej oraz kontroli wykorzystania komputerów Internetu.

    A plus C Systems, producent systemu Statlook, jest częścią grupy media-press.tv S.A.

    W związku z dalszym intensywnym rozwojem produktu oraz rosnącym udziałem w rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Nr ref.: SPMARK/02/2018

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i realizowanie działań promocyjnych leadów B2B na rynku polskim zagranicznym
    • Tworzenie planu contentowego (dobór typów oraz miejsc publikacji) i egzekucja – wpisy na blogu, artykuły w prasie, case studies, poradniki, etc.
    • Udział w organizacji i prowadzenie eventów promocyjnych (webinarów / konferencji / targów)
    • Budowa marki i dbanie o wizualny aspekt komunikacji – ulotki, gadżety, stoisko, etc.
    • Prowadzenie kampanii emarketingowych (AdWords, WP, Interia etc.)
    • Prowadzenie email marketingu
    • Zarządzanie treścią stron internetowych
    • Analizowanie efektów działań i ich optymalizacja z pomocą Google Analytics

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia w marketingu
    • Lekkie pióro do pisania tekstów
    • Znajomość Google AdWords
    • Znajomość zagadnień content marketingu, email marketingu i marketing automation
    • Znajomość zagadnień SEO
    • Znajomość Google Analytics - ocena efektywności prowadzonych działań
    • Podstawową znajomość HTMLa / CSSa
    • Poczucie estetyki
    • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
    • Umiejętność prowadzenia projektów marketingowych
    • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • Otwartość, zaangażowanie, entuzjazm i energia

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub innych produktów IT
    • Znajomość takich narzędzi jak Wordpress, Freshmail, Salesmanago
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1 (poziom certyfikatu CAE)
    • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu eventów

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie
    • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii
    • Szkolenia oraz transfer wiedzy
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów
    • Kursy językowe, kartę MultiSport, bilety do kina, prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje

    Potrzebujesz więcej informacji – odwiedź nas na http://www.statlook.pl

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oraz listu motywacyjnego na adres:
    [email protected] lub skorzystanie z opcji Aplikuj teraz.

    W temacie wiadomości prosimy o wskazanie numeru referencyjnego stanowiska SPMARK/02/2018

    Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833".

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest media-press.tv SA z siedzibą w Krakowie przy ul. K.Szymanowskiego 1/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.