Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Q HOTEL SP. Z O.O. SP.K.

    Dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli Q Hotel, posiadająca obiekty na terenie całego kraju, poszukuje pracownika do działu marketingu w swoim biurze w Krakowie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania jakie czekają na zatrudnioną osobę:

    • prowadzenie profili sieci w mediach społecznościowych,
    • prowadzenie i koordynowanie kampanii reklamowych w AdWords oraz Facebook Ads,
    • tworzenie i korekta tekstów do materiałów promocyjnych, folderów, plakatów,
    • dbanie o dobry wizerunek marki w Internecie,
    • komunikacja z przedstawicielami poszczególnych hoteli oraz koordynacja pracy grafika,
    • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (agencja reklamowa, drukarnie),
    • zarządzanie treścią strony internetowej.

    Nasze oczekiwania:

    • zaangażowanie w pracę, dobra organizacja, umiejętność koordynowania projektów,
    • umiejętność redagowania krótkich, poprawnych stylistycznie i ortograficznie tekstów,
    • znajomość zasad działania mediów społecznościowych oraz narzędzi marketingu internetowego,
    • znajomość systemów reklamowych Google AdWords oraz Facebook Ads,
    • posiadanie wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjne,
    • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Pracując w Q Hotel zyskasz:

    • stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie z polskim kapitałem,
    • możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów,
    • możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli,
    • przyjazną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.