Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Henniger Investment S.A., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, realizuje kolejne etapy osiedla Wizjonerów w Krakowie (www.mieszkajwmiescie.pl) i poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • Budowanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy,
    • Przygotowanie i zarządzanie budżetem marketingowym, kontrola oraz raportowanie stopnia jego realizacji,
    • Tworzenie skutecznych kampanii sprzedażowych i wizerunkowych,
    • Rozwijanie aktywności sprzedażowych w kanałach e-commerce, mediach społecznościowych,
    • Współpraca z agencjami reklamowymi,
    • Koordynowanie badań i analiz rynkowych,
    • Zarządzanie danymi marketingowymi,
    • Współpraca z Działem Sprzedaży,
    • Prowadzenie analiz i badań rynkowych działalności firmy, monitorowanie działań konkurencji,
    • Współudział w tworzeniu materiałów marketingowych,
    • Nadzór nad przygotowywanymi materiałami marketingowymi,
    • Zamawianie materiałów marketingowych,
    • Nadzorowanie udziału w imprezach targowych oraz organizowanie imprez promujących inwestycję.

    WYMAGANIA:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej,
    • Umiejętność zarządzania budżetem marketingowym,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Wiedza na temat nowoczesnych narzędzi marketingowych,
    • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, kreatywność, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka motywacja osiągnięć,
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Biegła obsługa komputera, MS Excel, MS Word,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
    • Pracę w wieloetapowym przedsięwzięciu deweloperskim
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm).