Specjalista ds. Marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz, zatrudni:
    SPECJALISTĘ DS. MARKETINGU

    Miejsce pracy:

    • Kraków, ul. Kosocicka 7,
    • Łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki),
    • Parking dla pracowników.

    Wymagania wobec kandydata:

    • Doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej min. 3 lata,
    • Umiejętność zarządzania projektami marketingowymi,
    • Znajomość rynku mediów lokalnych w Krakowie,
    • Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów (agencje reklamowe, drukarnie itp.),
    • Doświadczenie w organizacji "eventów" firmowych, współpracy z podwykonawcami, partnerami,
    • Świadomość finansowa, planowanie, realizacja i rozliczenie powierzonych budżetów,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • Samodzielność w wykonywaniu zleconych projektów,
    • Wykształcenie wyższe o profilu marketingowym lub pokrewnym,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Podstawowa znajomość pakietu Adobe Photoshop mile widziana.

    Oferujemy:

    • Stałą pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,
    • Ambitne i ciekawe zadania z szerokiego zakresu marketingu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w konferencjach branżowych,
    • Przyjazny i zmotywowany zespół.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
    Wysyłając swoją kandydaturę zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę HEBAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr(at)heban.net.