Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salvisexpert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
    Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

    W związku z rozbudową zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Tworzenie contentu marketingowego
    • Optymalizacja stron Firmy pod kątem pozycjonowania
    • Współpraca z grafikami
    • Prowadzenie i optymalizacji kampanii w Google AdWords,
    • Przygotowywanie materiałów promocyjnych na targi oraz materiałów wspierających dział sprzedaży
    • Prowadzenia firmowego fanpage na portalu FB
    • Analiza i raportowanie efektów pracy
    • Współudział w rozwijaniu strategii marketingowej Firmy

    Wymagane kompetencje:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość SEO i SEM
    • Znajomość trendów e-commerce
    • Znajomość i umiejętność wykonywania raportów w Google Analytics oraz ich analiza
    • Wykształcenie wyższe
    • Kreatywność i pro-aktywna postawa
    • Silna motywacja do pracy, samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym etacie
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop,
    • Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).