Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

DATACONSULT SP. Z O. O.O firmie

DATACONSULT SP. Z O. O.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne współtworzenie, wdrażanie i realizacja planów marketingowych

  • Analiza rynku, monitorowanie najnowszych trendów oraz działań konkurencji

  • Kreowanie wizerunku firmy w sieci (strona internetowa, media społecznościowe, serwisy branżowe)

  • Działania marketingowe w zakresie organizacji eventów, targów, wydarzeń branżowych

  • Nadzór nad produkcją i logistyką materiałów reklamowych

  • Tworzenie i redagowanie treści reklamowych

  • Przygotowywanie raportów działań marketingowych

  • Identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów

  • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Poczucie humoru

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. marketingu

  • Umiejętności interpersonalne

  • Kreatywność oraz inicjatywa, zmysł estetyczny

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Łatwość w tworzeniu i redagowaniu tekstów

  • Umiejętność poruszania się po Internecie, mediach społecznościowych

  • Znajomość zagadnień komunikacji marketingowej— internetowej i tradycyjnej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy