Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

NAREE sp. z o.o.O firmie

  • Zaporoska 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NAREE sp. z o.o.

Zaporoska 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie oraz wdrażanie strategii marketingowej;

  • tworzenie spójnego języka komunikacji marki we wszystkich kanałach (Instagram, Facebook, strona www);

  • koordynowanie działań związanych z Google Ads;

  • analiza trendów i wdrażanie ich do strategii;

  • poszukiwanie nowych form promocji marki;

  • optymalizacja komunikatów oraz treści pod kątem wyszukiwarki na stronie internetowej;

  • nawiązywanie i przeprowadzanie współprac z influencerami;

  • kontrola aktywności w sieci związanej z firmą;

Nasze wymagania

  • min. dwa lata doświadczenia na stanowisku specjalisty;

  • doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych;

  • biegła znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram);

  • lekkie pióro i kreatywność;

  • umiejętność analizowania danych w Google Analytics;

  • znajomość Menadżera reklam oraz Google Ads;

  • umiejętność tworzenia lejka sprzedażowego;

  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki;

  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon);

  • szkolenia z zakresu marketingu oraz komunikacji;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy