Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu

AMSO s.c.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Kogo szukamy?

Szukamy osób kreatywnych, myślących niesztampowo, które potrafią pogodzić standardowe schematy działań marketingowych oraz zdobyte dotychczas doświadczenie, z pionierskimi wizjami skutecznego i efektywnego dotarcia do naszych klientów.

Twoje zadania

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:

• Opracowanie strategii, brandingu oraz działań związanych z Marketingiem sklepów stacjonarnych - jest to główne zadanie, które chcemy powierzyć osobie zatrudnionej

• Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy również w jej oddziałach

• Przygotowanie i koordynowanie działań marketingowych

• Tworzenie kampanii reklamowych skierowanych do klientów

• Budowanie wizerunku i rozwoju marki

• Opracowanie analiz i materiałów wspierających sprzedaż

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Realizowanie strategii sprzedażowej przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

Od osób zatrudnionych będziemy wymagać:

• Rozwiniętych umiejętności marketingowych

• Dobrej znajomości zagadnień związanych ze sprzętem IT

• Doświadczenia min 6 miesięcznego w pracy na podobnym stanowisku

• Bardzo Dobrej znajomości obecnie wykorzystywanych w branży narzędzi marketingowych

• Zaangażowania, kreatywności

• Konsekwencji w dążeniu do realizacji określonych celów

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • Po okresie próbnym dodatkowo wynagrodzeniem prowizyjnym uzależnionym od wyników pracy
  • Pracę w samym sercu firmy z perspektywą awansu oraz mocnym wpływem na rozwój przedsiębiorstwa
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • Benefity w postaci karty multisport czy ubezpieczenia grupowego
  • Zniżkami pracowniczymi

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karta Multisport

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Specjalista ds. Marketingu, Kraków