Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Novacode Sp. z o.o.

  • Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski)

    Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizowanie działań promocyjnych - działamy w B2B

  • Budowa marki i dbanie o wizualny aspekt komunikacji – ulotki, gadżety, stoisko, etc.

  • Prowadzenie e-mail marketingu

  • Zarządzanie treścią strony internetowej

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube), w tym znajomości narzędzi do analityki

  • język angielski - poziom zaawansowany

  • "lekkie pióro" do pisania tekstów

  • poczucie estetyki

  • umiejętność prowadzenia projektów marketingowych

  • otwartość, zaangażowanie, entuzjazm i energia

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

W Novacode od wielu lat zajmujemy się identyfikacja towarów. Każdego dnia produkujemy i dostarczamy naszym Klientom materiały do znakowania w tym najbardziej popularne etykiety samoprzylepne, które używane są praktycznie w każdej branży.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba firmy bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta (autobusy międzygminne).

Dołącz do naszego zespołu !!!

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na ogłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!