Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Kutno, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży edukacyjnej, działającą na rynku od 2010 roku. Spełniamy plany i marzenia osób dorosłych, pomagając im zdobyć zawód i uzyskać zamierzone wykształcenie, a tym samym otwieramy im furtkę do dalszego rozwoju.
    Sami również wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w naszej działalności.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwieraniem nowych oddziałów poszukujemy do naszego zespołu:
    Miejsce pracy: Kutno, Łódź

    Zakres obowiązków:

    • planowanie oraz optymalizacja kampanii reklamowych,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • kreowanie wizerunku firmy na portalach społecznościowych,
    • monitoring działań konkurencji,
    • prowadzenie strony internetowej,
    • prowadzenie kont na portalach społecznościowych – FB, IG, YT,
    • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
    • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy,
    • przygotowanie raportów oraz zestawień,
    • raportowanie działań do zarządu firmy,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu marketingu,
    • doświadczenie w sprzedaży usług,
    • dobra znajomość marketingu w mediach społecznościowych,
    • kreatywne podejście do stawianych zadań i napotkanych problemów,
    • umiejętność planowania działań marketingowych,
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • zaangażowanie i pracowitość.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w renomowanej firmie, w młodym i dynamicznym zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom