Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku firmy
  • komunikacja oferty produktowej poprzez tworzenie pakietów do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • aktualizacja i optymalizacja strony internetowej firmy pod kątem SEO
  • planowanie i organizowanie akcji marketingowych oraz analiza ich efektywności
  • obsługa firmowych kanałów social media
  • organizacja eventów marketingowych
  • współpraca z działem handlowym, grafikami i podwykonawcami
  • analiza konkurencji i rynku
  • badanie satysfakcji Klientów
  • przygotowywanie treści PR-owych, kontakt i budowanie relacji z mediami branżowymi
  • szerzenie wiedzy produktowej wśród pracowników

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze marketingu
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • umiejętność analizy efektów prowadzonych działań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • kreatywność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Specjalista ds. marketingu, Stefana Żeromskiego 66, Łask