Ta oferta pracy jest nieaktualna od 668 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Łaziska Górne, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ERG-System S.A.

    ERG-SYSTEM S.A. to wiodący producent opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Firma działa na rynku B2B ciesząc się opinią solidnego i pewnego partnera dla blisko tysiąca Klientów z kilkunastu branż. Silna pozycja rynkowa oraz nienaganna reputacja to zasługa wieloletniej pracy świetnego zespołu specjalistów, której efektem są wysokiej jakości rozwiązania dla wymagających Klientów.

    Miejsce pracy: Łaziska Górne
    Region: śląskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Praca na stanowisku Specjalisty ds. marketingu obejmuje następujący zakres obowiązków:

    • Zarządzanie wizerunkiem firmy
    • Tworzenie kampanii reklamowych/informacyjnych
    • Opracowywanie materiałów marketingowych
    • Zarządzanie treścią serwisu www
    • Optymalizacja treści pod kątem SEO
    • Zarządzanie kanałem Social media
    • Reprezentowanie firmy na targach, imprezach branżowych
    • Współpraca z usługodawcami w zakresie działań marketingowych
    • Analiza rynku/konkurencji
    • Budowanie relacji z partnerami

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Marketer'a lub pokrewnym w rynku B2B
    • wykształcenia wyższego (mile widziane w zakresie Marketingu)
    • znajomości narzędzi marketingowych (w tym w zakresie marketingu internetowego)
    • umiejętność wykorzystania narzędzi do grafiki wektorowej np. pakiet Adobe mile widziana
    • orientacji na klienta/rynek
    • otwartości, komunikatywności
    • kreatywności
    • dobrej organizacji pracy
    • samodzielności
    • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
    • Prawa jazdy kat. B

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej
    • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach
    • udział w ciekawych projektach
    • samodzielność, swobodę działania i zaufanie
    • otwartość na inicjatywy
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ERG-SYSTEM S.A. z siedzibą w Łaziskach Górnych, ul. Chopina 15 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ERG-SYSTEM S.A. z siedzibą w Łaziskach Górnych przy ul. Chopina 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.