Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

Koleje Dolnośląskie S.A.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Koleje Dolnośląskie S.A.

Kolejowa 2

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem handlowym przy ustalaniu planu promocji ofert handlowych
  • Organizacja materiałów marketingowych w tym graficznych i tekstowych (ulotki, mapki, plakaty, billboardy)
  • Udział w eventach marketingowych
  • Zarządzanie treściami na nośnikach reklamowych w pojazdach
  • Organizacja dystrybucji materiałów marketingowych w punktach partnerów
  • Zarządzanie treściami na stronie kolejedolnoslaskie.eu
  • Przygotowywanie tekstów eksperckich, content marketing

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie B1 lub wyższym, preferowany angielski, niemiecki lub czeski
  • Wykształcenie wyższe (co najmniej licencjackie/inżynierskie)

Mile widziane

  • Znajomość programów do obróbki grafiki
  • Znajomość Wordpress

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: [email protected]

lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).

Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Specjalista ds. marketingu, Kolejowa 2, Legnica