Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

BMW M-CARS

  • Libertów (pow. krakowski)

    Libertów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Idealny kandydat/kandydatka to osoba kreatywna i dobrze zorganizowana. Znająca zasady funkcjonowania rynku mediów, potrafiąca samodzielnie organizować działalność marketingową przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu marketing/reklama,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją działalności marketingowej,

  • Znajomość mediów tradycyjnych i nowoczesnych,

  • Realizacja celów marketingowych zgodnych z założeniem firmy,

  • Samodzielne tworzenie angażujących i interesujących treści (strona www, social media),

  • Współtworzenie oraz prowadzenie komunikacji w eDM oraz Social Media (FB, Instagram),

  • Tworzenie, analiza, modyfikacja treści pod kątem pozycjonowania,

  • Prezentacja firmy na eventach,

  • Pomoc w tematach administracyjnych, okresowe zastępstwo w recepcji,

  • Dobre kontakty na rynku mediów będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia wewnętrzne marki BMW

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego