Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA S.A.
Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną,
należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

ZAKRES ZADAŃ

  • Współtworzenie strategii marketingowej Polskiej Grupy Farmaceutycznej,
  • Samodzielne wdrażanie strategii marketingowej w zakresie wsparcia obszarów handlowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych Polskiej Grupy Farmaceutycznej (przygotowywanie briefów, harmonogramów, koordynowanie pracy firm zewnętrznych, czuwanie nad sprawną realizacją projektów, raportowanie wyników),
  • Angażowanie społeczności Pracowników PGF oraz budowanie relacji z Partnerami Zewnętrznymi,
  • Analiza statystyk i raportowanie efektów prowadzonych działań – w tym m.in. tworzenie analiz, harmonogramów, kosztorysów, prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,
  • Prowadzenie działań zwiększających rozpoznawalność PGF,
  • Dbanie o zachowanie przyjętych w Spółce standardów wizualizacyjnych
  • Tworzenie koncepcji eventów i ich realizacja,
  • Kreowanie wizerunku firmy.

WYMAGANIA

  • Kreatywność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, myślenie poza schematami,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Proaktywność, inicjatywa własna,
  • Pomysłowość, wyobraźnia i poczucie estetyki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Otwarta głowa, umiejętność pracy w zespole, ale jednocześnie samodzielność w realizacji zleconych zadań,
  • Umiejętność zorganizowania się w dynamicznym i pełnym zmiennych otoczeniu – poszukujemy i tworzymy zespół nastawiony na rozwiązywanie każdego rodzaju trudności,
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa wiedza z zakresu narzędzi marketingu handlowego,
  • Mile widziana obsługa programu Adobe Photoshop.

OFERUJEMY:

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę
  • karta sportowa
  • owocowy dzień raz w miesiącu
  • ubezpieczenie zdrowotne od dwóch operatorów
  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami
  • dofinansowanie do okularów
  • prywatna opieka medyczna
  • karty upominkowe
  • dofinansowanie do wypoczynku

ETAPY REKRUTACJI

  1. ROZMOWA TELEFONICZNA
    Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z wymaganymi na tym stanowisku, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań, które nasunęły się nam na podstawie Twojego CV. Rozmowa potrwa około 15-30 minut.
  2. SPOTKANIE
    Online lub spotkanie bezpośrednie z Rekruterem oraz Menedżerem obszaru, do którego aplikujesz.
  3. TEST
    W ramach rekrutacji możemy poprosić Cię o wypełnienie testu online. Dział HR przekaże Ci wszystkie szczegóły na jego temat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy