Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Politechnika ŁódzkaO firmie

Rekrutacja zdalna

Politechnika Łódzka

aleja Politechniki 10

Łódź

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 70-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu inżynierów. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuj z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie  i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. W 2016 roku PŁ, jako pierwsza uczelnia w Polsce otrzymała, logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Dział Sportu (Zatoka Sportu PŁ)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie oraz inicjowanie kampanii promujących wydarzeń EUG 2022.
  • Opracowywanie programu międzynarodowej promocji EUG 2022.
  • Opracowywanie media planu, materiałów promocyjnych, w tym redakcja tekstów.
  • Wdrażanie najnowszych trendów i dobrych praktyk z zakresu promocji i marketingu, w tym marketingu online.
  • Współpraca z partnerami EUG 2022 przy tworzeniu strategii promocyjnych programów.
  • Współpraca przy realizacji z podmiotami zewnętrznymi.
  • Współpraca przy produkcji filmów promocyjnych i brandingu.
  • Poszukiwanie i współpraca ze sponsorami.
  • Opracowywanie programu sprzedaży biletów na EUG 2022.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie: wyższe.
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowego w obszarze promocji, marketingu, reklamy lub PR.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość: aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej w kraju i na świecie, przepisów prawa i procesu legislacyjnego, przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zasad komunikacji społecznej i działania mediów, specyfiki nowoczesnych narzędzi promocji.
  • Umiejętność tworzenia tekstów dostosowanych do okoliczności i odbiorców.
  • Kompetencje miękkie: kreatywność, myślenie analityczne, umiejętność pracy w zespole, komunikacja.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w młodym środowisku,
  • Udział w ciekawych projektach kulturalnych i sportowych

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Curriculum Vitae.
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy