Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja marketingowych akcji lokalnych wspierających sprzedaż i zwiększających traffic

  • Planowanie i realizacja komunikacji marketingowej dla nowych sklepów

  • Koordynowanie wybranych projektów brand marketingowych i promocyjnych

  • Zarządzanie komunikacją online- w tym contentem na www i fanpage

  • Współpraca z domem mediowym, grafikami, drukarniami

  • Bieżąca kontrola wydatków marketingowych w ramach ustalonego budżetu

  • Rozwój nowych narzędzi wspierających sprzedaż

  • Regularne raportowanie akcji promocyjnych w konkurencyjnych sieciach

  • Nadzór nad produkcją i dystrybucją materiałów wspierających kampanie marketingowe

  • Sporządzanie i analiza raportów oraz prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu, najchętniej w branży retail

  • Doświadczenie we wspieraniu kampanii ATL/BTL, w tym w online

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu akcji lokalnych (marketing lokalny)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności PowerPoint i Excel)

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami

  • Umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Nastawienie na wynik

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Klient Pracuj.pl

Międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzedaży detalicznej wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy