Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

SkamexO firmie

  • Częstochowska 38, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skamex

Częstochowska 38

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań marketingowych w Internecie i obecność w mediach społecznościowych,

  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji w portalach społecznościowych,

  • bieżąca aktualizacja informacji, generowanie treści reklamowych oraz angażowanie użytkowników Internetu poprzez umieszczanie wpisów w social media,

  • opracowywanie koncepcji akcji sprzedażowych, konkursów,

  • monitoring działań konkurencji w Internecie i social media,

  • przygotowywanie umów z kontrahentami, sporządzenie raportów

  • przygotowywanie case’ów i prezentacji,

  • redakcja artykułów, treści, haseł reklamowych i wysyłka treści marketingowych,

  • realizacja działań marketingowych

  • pilnowanie terminów akcji marketingowych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

  • planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych firmy,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi oraz mediami w ramach prowadzonych projektów,

  • koordynacja kampanii marketingowych i dostaw materiałów reklamowych

  • zaangażowanie w działania PR’owe

  • współpraca z działami firmy w zakresie działań reklamowo-marketingowych.

  • mile widziana wiedza z zakresu podstaw SEO.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • kreatywności, umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w pracę i samodzielności w działaniu.

  • umiejętność szybkiego uczenia się.

  • skrupulatność.

  • bardzo dobra organizacja pracy – warunek konieczny!

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wiedza związana z tematyką e-marketing

  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych

  • mile widziani tegoroczni absolwenci.

  • umiejętność obsługi CMS

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kreatywne i samodzielne stanowisko pracy,

  • realny wpływ na wdrażane rozwiązania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Skamex

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

* Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

* Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

* W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

Przewiń do profilu firmy