Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Browin

  • Pryncypalna 129, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Browin

Pryncypalna 129

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Badania rynkowe oraz analiza danych dotyczących działalności konkurencji w celu prognozowania kierunków rozwoju rynku i optymalizowania naszej oferty,

  • Analiza trendów na rynku i poszukiwanie rozwiązań podnoszących satysfakcję klientów,

  • Udział w tworzeniu strategii marek, koncepcji nowych produktów oraz strategii komunikacji,

  • Prowadzenie kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz kampanii edukacyjnych wzmacniających rolę eksperta w branży (w tym e-marketingowych oraz związanych z aktywnością w mediach społecznościowych),

  • Tworzenie narzędzi komunikacji z klientem na wszystkich etapach Customer Journey,

  • Raportowanie efektywności przeprowadzanych działań marketingowych oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych,

  • Współpraca z kluczowymi klientami oraz ze wszystkimi zespołami w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Wykształcenie kierunkowe - marketing, PR, reklama, zarządzanie,

  • Umiejętność wyszukiwania w sieci informacji i danych dotyczących rynku, konsumentów i produktów,

  • Umiejętność analizy i syntezy danych, oraz wyciągania wniosków,

  • Dobra znajomość narzędzi promocji marki w Internecie oraz mediów społecznościowych, kampanii SEM, Google Ads, narzędzi Google Analytics itp.,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i równoległej pracy nad kilkoma projektami, samodzielność, pomysłowość i kreatywność,

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie,

  • Znajomość zagadnień związanych z badaniami marketingowymi będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziane zainteresowanie kulinariami i domowym przetwórstwem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Realny wpływ na rozwój projektów poprzez samodzielne, różnorodne zadania,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe, opieka medyczna),

  • Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • parking rowerowy