Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Pharmapoint SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych

  • Monitorowanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań

  • Nadzorowanie przygotowania materiałów promocyjnych do produktów farmaceutycznych (m.in. ulotki, banery, rollupy, reklamy w mediach, opakowania produktów farmaceutycznych, wizualizacje makiet opakowań)

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych (m.in. graficy, drukarnie, programiści, agencje marketingowe)

  • Prowadzenie wewnątrzfirmowego mailingu do pracowników

  • Nadzór nad przygotowaniem materiałów do firmowego kwartalnika

  • Promowanie firmowego sklepu internetowego

  • Wsparcie w prowadzeniu bloga, Newslettera, programu lojalnościowego

  • Zarządzenie firmowymi stronami www

  • Stała współpraca ze Specjalistą ds. social media i Specjalistą ds. e-commerce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - marketing, dziennikarstwo, PR

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy przy promocji produktów farmaceutycznych będzie dodatkowym atutem

  • Wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Podstawowe umiejętności graficzne np. znajomość programu Canva

  • „Lekkie pióro" i umiejętność redagowania angażujących tekstów

  • Samodzielność, wielozadaniowość, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

  • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

  • Program prywatnej opieki medycznej Lux Med

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

Pharmapoint SA - spółka należąca do Pelion SA*, oferująca pełny zakres usług logistyczno-dystrybucyjnych i marketingowo-sprzedażowych.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Przewiń do profilu firmy