Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Therm-Instal

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 143

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii oraz planów marketingowych firmy,

  • Zarządzanie budżetem marketingowym,

  • Realizacja projektów marketingowych związanych ze wsparciem sprzedaży i budowaniem relacji z klientami (w tym e-commerce),

  • Tworzenie treści marketingowych (content marketing, www), materiałów reklamowych i promocyjnych oraz współpraca przy tworzeniu ofert handlowych,

  • Świadome wybieranie narzędzi i zasobów do osiągania celów marketingowych, analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań,

  • Organizacja wydarzeń firmowych, szkoleń oraz spotkań,

  • Nadzór nad magazynem materiałów reklamowych i prowadzenie dokumentacji,

  • Współpraca i nadzór nad podwykonawcami (agencje marketingowe, studia graficzne etc.),

  • Zarządzanie programem lojalnościowych dla klientów,

  • Dbałość o estetykę i spójność komunikacji marketingowej i wizualnej we wszystkich kanałach,

  • Wysyłka cyklicznego newsletteru do klientów firmy.

Nasze wymagania

  • Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość e-commerce oraz e-marketingu,