Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Jaszpol

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, inicjowanie i realizację strategii marketingowych i e-marketingowych w oparciu o narzędzia BTL, media cyfrowe i portale społecznościowe;

  • Opracowywanie i inicjowanie planu wsparcia sprzedaży;

  • Zapewnienie spójności organizacyjnej we wszystkich aspektach komunikacji marketingowej firmy;

  • Organizację eventów promocyjnych;

  • Mierzenie i analizowanie efektywności strategii komunikacyjnej oraz wdrażanie i opracowywanie działań mających na celu promocję wizerunku firmy;

  • Monitoring mediów, monitorowanie działań konkurencji;

  • Administrację płatności oraz umów reklamowych z partnerami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane w kierunku marketingu, komunikacji lub PR;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem, komunikacją oraz PR;

  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu stron internetowych oraz kanałów social media (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn);

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi takich jak Google Analytics, SEO/SEM, CMS;

  • Kreatywność i niestandardowy sposób myślenia;

  • Samodzielność, staranność, dobrą organizacja pracy;

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego w organizacji będącej liderem na rynku;

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Kreatywne i samodzielne stanowisko;

  • Dodatkowe benefity, w tym opiekę medyczną i kartę sportową.

  • ozwoju zawodowego (również podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych);

  • motywacyjny system wynagradzania.

Jaszpol

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodowym z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży.

Każdego dnia rozwijamy nasze umiejętności z zakresu obsługi klienta, poszerzamy naszą wiedzę, aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i Pracowników. Działamy dla ludzi i z ludźmi.

Jesteśmy cenieni przez Pracowników i Klientów za otwartość, przyjazną atmosferę i doskonałą jakość obsługi.

Przewiń do profilu firmy