Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

MarketLab Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

Tworzymy innowacje technologiczne w obszarze handlu. Z naszych rozwiązań korzystają najwięksi: Carrefour, Jeronimo Martins, Żabka, Eurocash czy Orlen. Nasza firma dynamicznie się rozwija, szukamy osób, które swoim doświadczeniem wesprą ten rozwój. Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy.

Twoje zadania:

  • Koordynacja procesu tworzenia standardów materiałów handlowych i marketingowych (broszury, prezentacje, filmy),
  • Współpraca z agencją kreatywną,
  • Zarządzanie komunikacją firmy w internecie (www, social media),
  • Tworzenie materiałów content marketingowych w oparciu o know-how firmy,
  • Utrzymywanie relacji z mediami branżowymi,
  • Wspieranie zespołu R&D w procesie rozwoju produktów firmy,
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora ds. Rozwoju Produktów.

Właśnie Ciebie szukamy jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy na stanowisku marketera,
  • Interesujesz się marketingiem, znasz najnowsze trendy,
  • Lubisz tworzyć najwyższej jakości komunikację marketingową,
  • Przy wsparciu grafika, potrafisz tworzyć nowoczesne i skuteczne materiały marketingowe,
  • Praca na tym stanowisku stanowi dla Ciebie możliwość rozwoju,
  • Posiadasz zdolność do samodzielnej pracy oraz umiejętność planowania i organizowania,
  • Widzisz szklankę do połowy pełną, a jednocześnie umiesz realnie oszacować możliwości i ryzyka,
  • Dobrze znasz język angielski.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli jesteś dobra/dobry będziesz miał stabilny i wysoki dochód,
  • pracę w nowoczesnym start-up’ie technologicznym wspieranym przez fundusz private equity,
  • pracę w środowisku młodych, rozwijających się ludzi,
  • swobodną, niekorporacyjną atmosferę,
  • możliwość współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami (liderami swoich branż).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy