Ta oferta pracy jest nieaktualna od 341 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 6 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Obecnie w Polsce operujemy siecią 20 biur i blisko 200 miejscowości obsługiwanych przez 300 pracowników, a do końca 2018 otworzymy kolejnych 16 biur rozszerzając swój zakres obsługi na nowe województwa.

    Poszukujemy kreatywnej i ambitnej osoby, aby wsparła nasz zespół jako:

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Łódź

    Jakie zadania na Ciebie czekają:

    • Współodpowiedzialność za planowanie i realizację strategii marketingowej dla międzynarodowej firmy
    • Obsługa kanałów social media i strony internetowej spółki
    • Analiza działań konkurencji, prowadzenie badań rynku
    • Współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami, drukarniami i dostawcami
    • Kreacja i produkcja materiałów reklamowych
    • Poszukiwanie najlepszych kanałów informowania o produktach firmy
    • Kształtowanie świadomości marki wśród klientów
    • Organizacja okresowych promocji służących wsparciu działu sprzedaży

    Co możemy Ci zaproponować:

    • Samodzielność, realizację własnych pomysłów, ograniczoną jedynie budżetem
    • Pracę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku, dużej firmie na początkowym etapie rozwoju
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
    • Pakiet sportowy multisport

    Kim jest dla nas idealny Kandydat:

    • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Cechuje go kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, orientacja na wyniki
    • Realizował kampanie reklamowe w Internecie, w tym AdWords
    • Zna j. angielski umożliwiający swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
    • Posiada podstawową znajomość programów graficznych
    • Ma świadomość, że social media to nie tylko Facebook

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łódz 90-317, Orla 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.