Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

PM Experts Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i aktualizacja materiałów komunikacyjnych, w tym serwisu internetowego oraz profili firmy na portalach społecznościowych w języku polskim i angielskim

  • Koordynowanie pozycjonowania serwisów www oraz kampanii marketingowych online – Adwords, SM

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych usług szkoleniowych, doradczych i outsourcingowych

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych

  • Działania PR oraz utrzymywanie i rozwój relacji z organizacjami branżowymi

  • Zarządzanie projektami marketingowymi

  • Współtworzenie i realizacja planów marketingowych firmy w Polsce i na nowych rynkach.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w segmencie B2B)

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań marketingowych