Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu lokalnego

  • Starachowice, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    Zadania:

    • Proponowanie, wdrażanie i prowadzenie lokalnych działań marketingowych
    • Współpraca przy realizacji firmowej strategii marketingowej, poprzez m.in.:
      • dystrybucje materiałów promocyjno-reklamowych oraz informacyjnych
      • dbanie o identyfikację wizualną firmy
      • budowanie wizerunku firmy
      • nawiązanie współpracy ze szkołami średnimi, uczelniami i zakładami pracy
    • Realizacja aktywności wizerunkowych i marketingowych
    • Szeroko rozumiana realizacja kampanii promocyjnej
    • Monitoring działań konkurencji
    • Realizacja planu rozwoju szkoły
    • Realizacja obowiązujących standardów obsługi
    • Działania zwiększające przychody
    • Bezpośrednia obsługa Klienta i bezpośrednie wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż.
    Oczekiwania:
    • Najbardziej ze wszystkiego cenimy chęć pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania własną pracą
    • Swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów,
    • Umiejętność pracy wynikowej i realizacji założonych planów sprzedażowych
    • Własny samochód do wykorzystywania do celów służbowych (zwrot kosztów według stawki ustawowej)

    Oferujemy:

    • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń,
    • Satysfakcję z osiąganych wspólnie sukcesów, system premiowy
    • Różnorodność zadań,
    • Pracę w pozytywnym i zgranym zespole,
    • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu sportowego na atrakcyjnych warunkach.

    Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj Teraz