Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Lubartów, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy w centrali firmy w Lubartowie na stanowisku

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    (Marketing Specialist)
    Miejsce pracy: Lubartów
    (nr ref. MAR)

    Główne zadania:

    • Planowanie i wdrażanie mechanizmów promocji, rekomendowanie asortymentu, w tym także opracowywanie planogramów ekspozycji na półkach sklepowych;
    • Zapewnienie Zespołowi Sprzedaży pełnej wiedzy o produktach w celu zwiększenia sprzedaży, w tym szkolenia produktowe i opracowanie argumentacji sprzedaży dla Handlowców;
    • Analiza oraz wspieranie Działu Sprzedaży w analizie danych o realizacji sprzedaży, w szczególności rozlicznie akcji sprzedaży promocyjnej;

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Umiejętności analitycznych;
    • Zaangażowania i nastawienia na osiąganie celów;
    • Aktywnej współpracy i umiejętności pracy w grupie;
    • Umiejętności posługiwania się programami Excel, Word i PowerPoint;
    • Prawa jazdy kat. B i czynnej umiejętności prowadzenia samochodu;
    • Doświadczenie w FMCG będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość programu Spaceman będzie dużym plusem;

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.