Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jeśli jesteś osobą KREATYWNĄ, nie boisz się NOWYCH WYZWAŃ,
chcesz się ROZWIJAĆ, zapraszamy do nas !!!
Główne zadania i odpowiedzialności:
  • realizacja przyjętych przez firmę strategii marketingowych
  • realizacja akcji promocyjnych, eventów i konkursów
  • współpraca z działem graficznym przy realizacji materiałów promocyjnych
  • realizacja kampanii wizerunkowych i PR
  • współpraca z innymi działami firmy
  • monitoring działań konkurencji.
Wymagania  na stanowisku:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność oraz poszukiwanie nowych rozwiązań
  • poczucie estetyki i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • znajomość pakietu Office
  • orientacja na osiąganie stawianych celów
  • inicjatywa i zaangażowanie w działaniu
  • samodzielność, umiejętność organizowania i planowania pracy.
Oferujemy:
  • pełne wyzwań miejsce pracy w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • możliwość własnego rozwoju zawodowego, w tym udział w ciekawych projektach marketingowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Dobra
    lokalizacja biura
  • Bonusy świąteczne
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Przyjazna atmosfera
  • Stałe godziny pracy
    i jedna zmiana
  • Umowa o pracę
Ułóż sobie start w karierę

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press Sp. z o.o. staniemy się Administratorem Twoich danych.
Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Press, jedna z największych grup medialnych w Polsce, niekwestionowany lider w obszarze informacyjnych i biznesowych portali regionalnych, wydawca dzienników (m.in. „Kuriera Lubelskiego”) i tygodników regionalnych.

Ogłoszenie archiwalne